Производи кои помагаат во борбата со акни | Blogmas day 9

Борба со акни

Уште еден ден, уште еден нов блогмас пост. Денес ќе пишувам за производи кои ги користам секогаш кога се соочувам со појава на акни, со цел да ги смирам, побрзо да заздрават без да остават флеки и лузни на лицето. Па да започнеме... Производ бр. 1 - Nacomi Niacinamide 15% Овој серум со ниацинамид 15% е одличен секојдневен серум, со лесна текстура која се упива убаво и брзо во...

Scroll to top