REVUELE VEGAN & ORGANIC LINE – NIGHT CREAM AND NOURISHING SERUM

Revuele serum

Кога видов дека Revuele изглегле на пазарот со веганска и органска линија на производи пријатно се изненадив. Претходно немав користено ниеден серум од нивниот бренд, но кога ја видов оваа колекција знаев дека морам чекор по чекор цела да ја испробам. Денес ќе ви пишувам за производите за ноќна нега од оваа линија, односно за ноќната крема (Night Nourishment cream) и негувачкиот серум (Nourishing serum). Овие производи се базираат...

Scroll to top